İlk olarak 1992 yılında Kırıkkale’de KISMET TEKNİK adıyla faaliyete başlamıştır.

Daha sonra 1995 yılında Ankara’ya taşınarak teknik servis hizmeti vermeye başlamıştır. Çalışmalarımızda esas aldığımız dürüstlük ve iş ahlakı ilkesiyle hareket ederek Ankara da bir çok resmi, özel ve askeri kurumlarla çalışırken aynı zamanda yaptığımız işlerden dolayı taktirlerini toplamaya başladık.

Bunun getirdiği sorumluluk karşısında kayıtsız kalamazdık, ve tüketicilerimize satış öncesi ve satış sonrası hizmette memnuniyetlerini arttırmak adına ÖZKISMET TEKNİK adıyla mağaza zincirleri kurma kararı alarak showroomlarımızla da hizmet vermeye başladık.

Hedefimiz bu mağazalar ve teknik testek ünitelerimizle tüm türkiyede faaliyete geçmek. Bu hedefin ilk ayağı olarak gördüğümüz Ankara ve iç anadolu bölgesinde başarılı olmanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Şuan Ankarada hizmetveren mağazalarımızda ve teknik servisimizde sizlere güler yüzlü personellerimizle ihtiyacınız olan ürünler hakkında doğru, aydınlatıcı bilgi vererek satış öncesi ve satış sonrası memnun etmeye devam ederken hedeflerimizden asla sapmayacağız.

Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

ÖZKISMET TEKNİK